O
mnie
  Anna Wójcik

Jestem absolwentką prestiżowej Szkoły Stylu ELLE i Moniki Jaruzelskiej oraz Europejskiej Szkoły Stylizacji. Od kilku lat aktywna stylistka, personal shopper oraz kostiumograf na planie reklam.

Na swoim koncie mam mnóstwo metamorfoz osób indywidualnych, stylizacje licznych sesji zdjęciowych zarówno prywatnych, jak i "fashion" publikowanych w branżowych magazynach modowych. Prowadzę szkolenia i konsultacje z zakresu doradztwa wizerunku dla firm i innych podmiotów. Zaufali mi m.in.: firma farmaceutyczna NEUCA S.A., Stowarzyszenie Prokuratorów i Sędziów Rzeczpospolitej Polskiej, Fashion Philosophy Fashion Weekend Poland, Galeria Korona, EXERTUS, PERFORMANCE MEDIA oraz mniejsze firmy i grono zadowolonych osób prywatnych.

Współpracuję z firmą szkoleniową EXERTUS, dla której prowadzę warsztaty stylu i stylizacji w projekcie LadyNova - marki inspirującej kobiety do obudzenia Ich wewnętrznego piękna. Ponadto prowadziłam szkolenia z zakresu prawidłowego doboru ubioru w oparciu o walory sylwetki dla pracowników sklepów MEXX, Tommy Hilfiger oraz MUSTANG, Levi`s, BIG STAR mieszczących się w Galerii Korona, gdzie pracowałam również w charakterze osobistej stylistki. Oprócz tego jestem kostiumografem na planie reklam, które trafiają na rynki międzynarodowe.

Łączę pracę, pasję i świetną zabawę. Lubię podejmować nowe wyzwania oraz czuć zadowolenie z osiągania zamierzonych efektów. Otwartość, kreatywność, pasja, zapał i profesjonalizm - to ja.Created by nowestyle.eu 2012