Analiza
sylwetki
  Czas na zmiany!.

Znacznie łatwiej jest Nam mówić o tym, co Nam się w sobie nie podoba i co chcielibyśmy zmienić, niż o tym, co jest w Nas piękne i atrakcyjne. Czas na zmiany!
Pomogę Ci spojrzeć na siebie z innej perspektywy i uwierzyć w to, że można wyglądać świetnie niezależnie od rozmiaru czy figury (która według Ciebie jest nieodpowiednia), wzmacniając tym samym Twoją pewność siebie.
Dzięki wyeksponowaniu zalet sylwetki i zamaskowaniu ewentualnych wad, zyskamy to, na czym Nam zależy- wspaniały wygląd, nowy wizerunek.

Analizę zaczynam od określenia budowy i proporcji twarzy i ciała oraz sklasyfikowania Twojego typu sylwetki. Następnie ustalamy zalety i wady czyli tzw. mocne i słabe strony Twojej figury, dzięki którym dobiorę najlepiej do Ciebie pasujące fasony, desenie, ewentualne aplikacje oraz dodatki. Podpowiem, w jaki sposób zagrać kolorem, aby zakryć to, co Ci przeszkadza. Podpowiem Ci również, co w Twojej garderobie znaleźć się nie powinno.

Przy doborze odpowiednich dla Ciebie zestawów wezmę pod uwagę Twoją osobowość, prowadzony przez Ciebie tryb życia, upodobania oraz Twój typ urody. Wszystko po to, abyś czuła się komfortowo, pewnie i pięknie, świetnie przy tym wyglądając. Czas trwania: ok. 1,5 godz.

Aby zaoszczędzić Twój czas, możesz przesłać mi zdjęcie swojej sylwetki już wcześniej.Created by nowestyle.eu 2012