Szafa   Ratunku! Nie mam co na siebie włożyć!

Ile razy stałaś przed otwartą szafą, w której znajduje się masa ubrań twierdząc, że nie masz co założyć?
Te nigdy nie założone czy założone tylko raz już Ci nie pasują, te noszone częściej już Ci spowszedniały, a te eleganckie są zbyt eleganckie. Nie mówiąc już o tych, których w ogóle nie nosisz.

Otwierając przede mną swoją szafę, otwierasz niejako kawałek siebie.
Przegląd szafy polega na wybraniu z Twojej własnej garderoby tego, co najlepsze i odłożeniu tego, co niekoniecznie pasuje w oparciu o Twoje preferencje (typ kolorystyczny, figura, osobowość, styl życia, hobby). Nie musimy jednak od razu wyrzucać tego, co na wstępie odrzuciliśmy. Ubrania o niewłaściwym fasonie bądź kolorze niezgodnym z Twoim typem kolorystycznym możemy podrasować odpowiednimi dodatkami (np. szalem w „Twoim” kolorze) czasem jednak należy zrobić kilka przeróbek krawieckich. Dzięki takim zabiegom, stworzymy kilka całkiem nowych zestawów, które jednocześnie z Tobą współgrają. Wybiorę Ci komplety zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na co dzień, do pracy, czy też na przyjęcie tworząc przy tym  Twój własny, niepowtarzalny wizerunek.
W oparciu o to, co już masz skompletuję Twoją bazę ubraniową i sprawdzę „braki”.
Przy okazji sporządzona zostanie lista ewentualnych zakupów.

Podpowiem w jaki sposób kompletować garderobę, aby uniknąć niepotrzebnych „wpadek” i zawsze wyglądać perfekcyjnie i stylowo. Czas trwania: uzależniony od wielkości garderoby; zwykle 3-4 godziny.


Created by nowestyle.eu 2012